TCBocholt

Navigation Menu

Groepstraining & Tennis Work Out Volwassenen

Posted by on okt 1, 2018 in Uncategorized |

Nieuw in ons winteraanbod: Groepstraining & Tennis Work Out Volwassenen

FUN EN GROEPSSFEER CENTRAAL!!

Reeks van 8 lessen

4x tennisworkout en 4x groepstraining

Fun – Fun

Conditie – tactiek

Hoge intensiteit – spelinzichten

Voor wie en wanneer?

Groep 1: vervolg start 2 tennissers van 16u tot 17u

Groep 2: gevorderden / competitiespelers van 17u tot 18u

Data lessen:

13/10 groepstraining (lesgever Peter Steensels)

10/11 tennisworkout (lesgever Yves Van Erum)

17/11 tennisworkout

24/11 groepstraining

1/12 groepstraining

8/12 tennisworkout

15/12 groepstraining

22/12 tennisworkout

Kostprijs:

45 euro p.p. (te betalen voorafgaand aan de 1ste les van 13/10).

Inschrijven?

Stuur een mail naar vanerum.ulenaers@telenet.be met vermelding van:

* Naam/voornaam

* De groep waar je aan mee doet (Start 2 Tennis of competitie)

Opmerkingen:

  • Inschrijven alleen mogelijk voor het totale lessenpakket van 8 weken
  • Lessen groep 1 gaan door bij 8 deelnemers
  • Lessen groep 2 gaan door bij minimaal 8 en maximaal 12 deelnemers
Lees Meer...

Clubkampioenen

Posted by on sep 17, 2018 in Uncategorized |

Onze clubkampioen 2018 zijn bekend!

ENKEL HEREN 1 (C+30/3 – A Nationaal): BUWALDA STEF finalist: HENDRICKX GEERT
ENKEL HEREN 2 (N.G. – C+30/4): GIELEN MATHIJS finalist: GIELEN THOMAS
– verliezersronde: VANDERSANDEN PATRICK finalist: DAEMEN JORIS

ENKEL DAMES 1 (C+30/3 – A Nationaal): WAAN INGE finalist: VAN MIL IRMA
ENKEL DAMES 2 (N.G. – C+30/4): WEYTJENS MIEKE finalist: VAN LIMBERGEN HEIDI
– verliezersronde: SYBERS ELINE finalist: CREEMERS HEIDI

DUBBEL HEREN 1 (10 punten – 60 punten): DIELEMANS EDMONDO – DIELEMANS OTHNI√čL finalisten: STEENSELS GERARD – STEENSELS ROB
DUBBEL HEREN 2 (10 punten – 30 punten): GOVAERTS KOEN – VANDRIES PIETER finalisten: SCHILDERMANS JOREN – WILMS JAN
DUBBEL HEREN 3 (10 punten – 10 punten): SCHOUTEDEN WIM – SCHROOTEN DAVY finalisten: BOELEN ARNO – BOELEN PATRICK

DUBBEL DAMES 1 (10 punten – 60 punten):
DUBBEL DAMES 2 (10 punten – 30 punten): STEENSELS LOTTE – SWINNEN MARIELLE finalisten: Jans Vicky -PAREYNS HEIDI
DUBBEL DAMES 3 (10 punten – 10 punten): Jans Vicky – SCHUERMANS ANGELA finalisten: BREBELS LISETTE – BREBELS MIA

DUBBEL GEMENGD 1 (10 punten – 60 punten): CREEMERS SARAH – VANSWIJGENHOVEN MARCEL finalisten: VAN MIL IRMA – RAMAEKERS LEO
DUBBEL GEMENGD 2 (10 punten – 30 punten): TOOL LIZET – DONNE TOM finalisten: BLOEMEN KATHLEEN – CORSTJENS JOERI
DUBBEL GEMENGD 3 (10 punten – 10 punten): SCHUERMANS ANGELA – PEETERS JOHAN finalisten: STOFFELS ILSE – MAES JOHAN

Lees Meer...